DİŞ ESTETİĞİ

Estetik diş hekimliğinin amacı dişlerinizde ve gülüşünüzde pozitif bir değişim yaratmaktır.

GÜLÜŞ TASARIMI

DSD yi (Digital Smile Design) en basit ifadeyle yeni gülüşünüz ile test sürüşü yapmak olarak tanımlayabiliriz.

İMPLANT

Dental implantal günümüzde diş kayıplarında en etkili tedavi yöntemi olarak kabul ediliyor. Kayıp dişlerin köklerinin yerini alarak dişsiz bölgeye diş (kron) yapılmasına olanak sağlar.

DİŞ BEYAZLATMA

Hepimiz temiz, beyaz ve sağlıklı görünen dişler isteriz, ama ne kadar sağlıklı olursak olalım zamanla dişler lekelenir ve parlaklıklarını kaybederler.

DİĞER TEDAVİLER

Ağız ve çene cerrahisi, Boding, Diş eti hastalıkları tedavisi ve ağız hijyeni, Kanal tedavisi, Lamina(yaprak porselen) uygulamaları, Porselen dolgular (inley-onley), Sabit protez (kuron ve köprü).

EMRAH GÜVENENLER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex. Wrure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex. Wrure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.